Web Sitesi Yayınlandı

Softhion Web Sitesi Logosu

Web Sitesi yeni tasarımı ile yayınlandı.

Softhion, Mobil ve Web çözümleri sunarak müşterilerine güncel tasarım ve native programlama felsefesi ile ürünler oluşturuyor. Günümüz uygulamaları işlevsellik olarak ön plana çıkarılabilir. Ancak tasarım da işlevsellik kadar önemlidir ve bu konuda pek çok şirketi burada zayıf görüyoruz.

Günümüz kullanıcılarının genç olması, bu kitlenin yenilikçi tasarımları pek çok uygulamada deneyimlemek istemesine sebep oluyor.

Softhion olarak, bu isteği biz de yaşıyoruz ve bu nedenle sizlere en güncel tasarımları sunmaya çalışıyoruz. Tabii, işlevselliği de önemsiyoruz ve kullanılabilecek pek çok teknolojik yeniliği sizler ile buluşturuyoruz.

Softhion’un Web Sitesi, sizlere firmamızı kısaca tanıtırken, daha önce gerçekleştirdiğimiz ürünleri de tanıtma fırsatı sunuyor. Ayrıca burada yazacağımız makaleler ile sizlere günümüz teknoloji gelişmeleri konusundaki tecrübelerimizi aktarma fırsatı da bulabiliyoruz. Sitemiz iki dilde hizmet vermekte olup dilediğiniz zaman bu diller arasında geçiş yapabiliyorsunuz. Türkçe anadil olmakla birlikte İngilizce’nin öneminin farkında olduğumuz için her detayı İngilizce olarak da sunuyoruz.

Şimdiye kadar sunduğumuz çözümleri incelemek için Çözümlerimiz sayfasını inceleyebilir, bizimle İletişime Geç sayfası aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Ayrıca bizi sosyal medya kanallarımızdan(Instagram, Twitter, LinkedIn) takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir