Biz Kimiz

Site adresimiz: https://www.softhion.com.

Hangi Kişisel Verileri Neden Topluyoruz?

İletişim Formu

Sitemizin İletişime Geç sayfasında yer alan iletişim forumu, kullanıcılardan İsim, Soyisim, Email adresi ve forma yazmak istedikleri içerik toplanmaktadır. Arka tarafta ayrıca kullanıcının formu gönderdiği tarih, hizmet süresini kısaltmamız amacıyla toplanır. Bu form verileri [email protected] adresimize mail olarak iletilip kişiler ile iletişim sağlanmaktadır. Bunun dışında bu mail kullanıcının “IP adresi”, “Kredi”,”Kullandığı Tarayıcı” ve “Sayfa URL” verileri toplanmamaktadır.

Diğer Sitelerden Çağrılan Gömülü İçerikler

Sitede gösterilen Video, Twitter Feed ve yazılarda bulunabilecek gömülü içerikler ilgili firmaların Gizlilik Politikasına bağlıdır. Softhion, bu toplanacak verilere erişememektedir.

Analitik

Sitemiz Google Analytics çözümünü kullanmaktadır. Bu veriler anonim olarak toplanmaktadır ve

Diğer

Sunduğumuz mobil uygulamalar kullanıcılarından minimum oranda veri toplamayı hedefliyor.

SilahtARağa uygulaması herhangi bir kullanıcı verisi toplamamaktadır. Uygulama içi satın alma Apple tarafından yönetilmekte olup satın alınan hizmet iptal koşulları Apple’da saklı tutulmaktadır. İade işlemleri için Apple Destek ile iletişime geçebilirsiniz.

Pet Reminder, en yakın veterineri göstermek amacı ile Kullanıcı lokasyonuna “uygulama kullanıldığı sürece” erişiyor olup, bu veri cihazlarından dışarı çıkmamakta, sunucularımızda depolanmamaktadır. Pet Reminder’ın tüm hakları Softhion’a aittir. Uygulama içinde kullanıcının evcil hayvan bilgileri toplanmakta olup bu bilgiler kullanıcının kendi bulut alanına kaydolmaktadır. Bireylerin evcil hayvanlarına şirketimizin erişim yetkisi yoktur.

Burn, bir Softhion girişimidir ve gizlilik politikası uygulama piyasaya sürüldükten sonra eklenecektir.

Bu ürünler harici sitemizde yer alan, müşteriler adına geliştirdiğimiz web siteleri/mobil uygulamaları ilgili firmaların web sitelerinde/uygulamalarında yer alan Gizlilik Politikası kapsamındadır.

Bu Bilgileri Kimlerle Paylaşıyoruz?

Sizlerden topladığımız bu bilgileri hiçbir firmaya satmıyoruz. İstatistik verilerini sadece sitemizin performansını iyileştirmek amacıyla kullanıyoruz.

İletişim

Gizlilik Politikası ile ilgili her türlü sorunuzu “[email protected]” adresine ulaşarak belirtebilirsiniz. 

Firmamıza ait iletişim bilgileri aşağıdadır:

İsim: Softhion

Adres: Fulya Mahallesi Yeşilçimen Sokak Polat Tower Bağımsız Bölüm
430, 34394 Şişli/İstanbul