Softhion Olarak Gizlilik Kaygılarınıza Saygı Duyuyoruz

Burada yer alan Gizlilik Politikası Softhion’u ve onun ürettiği tüm web/mobil çözümleri kapsar. Softhion.com’ un içerikleri ve tasarımı, Burn, Pet Reminder 2 ve SilahtARağa isimli mobil uygulamalar Softhion şirketinin ürünleridir ve tarafımızdan işletilir.

Şirketimiz, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir.

SilahtARağa uygulaması herhangi bir kullanıcı verisi toplamamaktadır. Uygulama içi satın alma Apple tarafından yönetilmekte olup satın alınan hizmet iptal koşulları Apple’da saklı tutulmaktadır. İade işlemleri için Apple Destek ile iletişime geçebilirsiniz.

Pet Reminder, en yakın veterineri göstermek amacı ile Kullanıcı lokasyonuna “uygulama kullanıldığı sürece” erişiyor olup, bu veri cihazlarından dışarı çıkmamakta, sunucularımızda depolanmamaktadır. Pet Reminder’ın tüm hakları Softhion’a aittir. Uygulama içinde kullanıcının evcil hayvan bilgileri toplanmakta olup bu bilgiler kullanıcının kendi bulut alanına kaydolmaktadır. Bireylerin evcil hayvanlarına şirketimizin erişim yetkisi yoktur.

Softhion.com, şirketimize ait olmakla beraber sitemiz WordPress üzerinde yapılıp ve özel sunucuda barınmaktadır.

Burn, bir Softhion girişimidir ve gizlilik politikası uygulama piyasaya sürülmeden eklenecektir.

Gizlilik Politikası ile ilgili her türlü sorunuzu “[email protected]” adresine ulaşarak belirtebilirsiniz. 

Firmamıza ait iletişim bilgileri aşağıdadır:

İsim: Softhion

Adres: Fulya Mahallesi Yeşilçimen Sokak Polat Tower Bağımsız Bölüm
430, 34394 Şişli/İstanbul